Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Asas'ın Vs'lerde Neler Yapabiliceği Ve Özelliklerini Sizee Belirtmek Ve Paylaşmak İstedim Eğer Asas Öğrenmek weya Daha DetaylI bILqı aLmak ıcın konumuzu Okuyunuz

YazarMesaj
perra

perra

Rep Gücü : 18
Rap Puanı : 3

Bir Asas'ın Vs'lerde Neler Yapabiliceği Ve Özelliklerini Sizee Belirtmek Ve Paylaşmak İstedim Eğer Asas Öğrenmek weya Daha DetaylI bILqı aLmak ıcın konumuzu Okuyunuz Empty
MesajKonu: Bir Asas'ın Vs'lerde Neler Yapabiliceği Ve Özelliklerini Sizee Belirtmek Ve Paylaşmak İstedim Eğer Asas Öğrenmek weya Daha DetaylI bILqı aLmak ıcın konumuzu Okuyunuz   Bir Asas'ın Vs'lerde Neler Yapabiliceği Ve Özelliklerini Sizee Belirtmek Ve Paylaşmak İstedim Eğer Asas Öğrenmek weya Daha DetaylI bILqı aLmak ıcın konumuzu Okuyunuz Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 6:08 am

Arkdşlar üstüme player tanımıorm ko.ya ilk başladıqımdan beri asas oynarım yanı sıra her jobu mükemmel oynarım . buqüne kadar beni kesebilen çok nadir onlardanda şüpleniorm adamın ya canı inmedi yada yada bnm canm anında finish =) nese mevzuya qeçim .

Asas İçn Vs.de En Önemli şey Manadır;
1) 1 asas başka 1 asasla vs atıyor ise spike + trush faslında minöre asılması lazımdır o skilleri yedikden sonra toplanması içn minör basımını biraz azaltmasında fayda var karşıdaki yüksek damage vuramayacaqı için bu şeklde mananızı yülseltrmeye fırsat olr

2) Pk Serverlarda %leri illaki kullanın .

3) Vs.e Başladıqınzda m20 yemeden karışınzdakinin atıcaqını hissedin en iyi zamanda cure basmanız lazım cure bastıkdan sonra devm.

4) homeko sw.larında charınz saqlam ise karşınızdaki eziq ise canınızı devmlı 2k.da tutun qenelde bn öle yapıorm karşmdaki ha kescem ha kescem derken kaçmıo dier türlü canınızı indiremiceqi için kaçacaktr. bu kolay sw.lardada qeçerlidir nadir olur sadece.

5) EN ÖNEMLİ KURAL(buqüne kadar bunu uyqulayan kimseyi qörmedim sölemeyi düşünmüyodum ama söliyesim qeldi=) ) ; m20 atıp critiqi bastıkdan sonra ilk spike ve trush u katiyen kullanmayın spike + trush + pierce hariç onlardan sonraki en önemli skillerinizi vurun sonra spike + trush + pierceyi vurun ve sonrasında dier o ilk vurduqunz dier önemli skillere critic kalcaktr dier türlü ilk spike trush pierce vurursanız sonrasında 70skill vb. qibi önemlileri harcıcaksınz ve critiqin son anlarına qeriye dandik skiller kalıcak bu hareketiniz nerden baksanz rahat 1 yerine göre 1,5k damaqe farkı yapar bence. BU KURAL ÖZELLİKLE WARRİORLARDA DAHA ÖNEMLİDİR HEM WARRİORUN KAÇMASINA ENGEL OLUR HEMDE EMİN OLUNKİ WARRİOR MANA KAÇIRACAKTIR BU TAKTİKLE MANA KAÇIRMICAK ÇOK AZ WARRİOR TANIORM .

6) Her zaman maqic shieldi kullanmanızı tawsiye ederim çnkü resistans ve posision özellklerini baya baya artırır karşınzdaki hanqi job olursa olsun damaqelerini azaltır.

7) light feeti devmlı kullanın vs.nin ortasındada kullanın çünkü charınızı hızlandıracaktr skilleri daha hızlı vurabilir ve minörü daha saqlıklı yaparsınz . ayak kırma yerseniz vs.de minörü istediqiniz qibi seri yapmazsınız .

Cool 2 kişi sizimi kovalıyor oyalanın sonra mesafenizi yakn tutun 1anda dönün m20 critic qirin karşınızdaki size dalıcaktr ne olduqunun farkında olmıcaqı için minöre asılamıcak ve kolayca ölcektr sonra canınızı ve mananızı toplamak için topuk yapın =).

9) Mananızı olabildiqince yüksek tutmayı sakın unutmayın . light feet ve mana pot skill barınızda her zamn kolayca ve anında basabileceqin yerlerde olmalıdır.

10) karşınızdaki size ilisionmu atıor sizde ona atın xD (saçma oldu espiri yapmaya çalştm xD) şaka 1 yana ilk uzaktayken atıcaktr ilisionu tam aranızdaki mesafe biterken cure atın size tekrar atmaya çalşıcaktr dib dibe olduqunz içn o atmadan en azından spikei vurabileceksnz sonra bi daha ilision yiceksnz hiç bişi olmamş qibi devm edin sonraki spike açılışında curenizi basın m20 + critic fll attack adam pert =)

11) HER DAYİM CURE + MAGİC SHİELD + m20 vb. şeyler atarken hp potu kesinlikle atın çok avantajdır . mesela bşka asasla vs yapıcaksnz % attınz oda atıcaktr canınız 8k ise tahmini 7,1k feln canınız kalcaktr 900damaqe demektr önemli kusurattır bu farkı kapatmk içn m20 atarken pot basın minör basamıcaqınz içn en iisi pottur yada vs.nin ortasında cure vb. atmanz qerkrken mecburen pot basıcaksnz çnkü minör yapamazsnz .

12)mananız full ise canınızda baya düşüklerde yani beklenmedik bir anda örneqin bir anda siz kaçarken 4 5 kişi aynı anda vurup canınızı düşürdü ölme üzeresiniz hp pot basıp minöre asılın sadece minör yapmayın hp pot + minör ile canınızı fullemeniz sadce 2 veya 3 saniyenizi alır sadece minör ile 5 saniyeye çıkabilir 1 saniye bile yerine qöre altın deqerindedeir.

SÖLİCEKLERİM BU KADAR ARKADAŞLAR . BAZILARI KENDİNİ BİRŞEY ZANNEDİP GAZA GELİP ARTİS ARTİS YORUMLAR YAPABİLİR ONLARA SESLENMEK İSTİYORUM ARTİSLİĞİNİZ KENDİNİZDE KALSIN SİZ DAHA İYİSİNİ BİLİYORSANIZ HATAMI GÖRDÜYSENİZ GİDİN KARDEŞİM KENDİNİZ KONU AÇIN ANLATIN .

BU KONUYU TAMAMEN CAN SIKINTISINDAN AÇTIM BUYRUN FAYDALANIN =) ve tabiki saydıklarımın hepsini (5.madde hariç) bilen arkdşlarımda vardır bilmeyenlere klawuz olr.

hadi bakalım =)

Bir Asas'ın Vs'lerde Neler Yapabiliceği Ve Özelliklerini Sizee Belirtmek Ve Paylaşmak İstedim Eğer Asas Öğrenmek weya Daha DetaylI bILqı aLmak ıcın konumuzu Okuyunuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FireFoxGaming +10 İtemm +5 Uniq Daha Dün 00:30'da Açıldı..Herkezi Bekleriz..
» Fenerbahçe'liler için süper nickler
» Beşiktaş'lılar için süper nickler
» Galatasaray'lılar için süper nickler
» Youtube ' dan video izleyemeyenler icin Alternatif !